ART / Lithographs / Litograph in colors 13442284
nr 1344 2284
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Måns Heidvall (b. 1951), Sweden. Signed, numbered 10/50, Regatta, sheet: 40x57,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 10/50, Regatta, bladets mått: 40x57 cm
Måns Heidvall, Swedish painter, born 1951.
SEK 250
Monday August 31 2020
at 20:25:55
100 kr
200 kr